| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Torba z pieczonym kurczakiem |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | 5-20 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 80000000 worków |
| Przybory: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Zalecana struktura: | PET/ŚOR; PET/PE |
|---|---|---|---|
| Warstwy filmu: | 2/3/4 warstwy | Grubość: | 50 mikronów - 150 mikronów |
| Rozmiar standardowy: | Dostosowane na żądanie | szerokość: | 0-1200 mm |
| Wysokość: | 0-1200 mm | Długość: | 0-1200 mm |
| Kolor: | Maksymalnie 12 kolorów | Typ druku: | Druk wklęsły |
| Druk: | Dostosowane na żądanie | Typ torby: | Torebka na ripostę |
| Właściwości barierowe: | Mrozoodporny, Odporny na przebicie, Przeciwmgielny, Nadmuchiwany, Bariera tlenowa, Odporność na temp | Aplikacje: | Produkty mięsne, „Posiłki gotowe do spożycia”, „Suszone owoce”, „Orzechy”, Zupy |
| Uszczelka: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach | MOQ: | 500kg |
| Przykładowe koszty: | 0-500 USD | Czas produkcji: | 10-20 dni |
| Możliwość Supply: | 1000 ton | Linie produkcyjne: | 5 linii produkcyjnych |
| Podkreślić: | Odporna na wysoką temperaturę torba do pakowania pieczonego kurczaka,Błyszcząca torebka retortowa,Zastosowalne worki z pieczonym kurczakiem |
||
Wysokiej wydajności, odporna na korozję i odporna na punkcje torba do parzenia pieczonego kurczaka - zaawansowane opakowanie odporne na ciepło, odpowiednie do wymagających zastosowań żywnościowych.
Nasze odporne na korozję i przebicie torebki do parzenia pieczonego kurczaka są zaprojektowane tak, by spełniały surowe wymagania nowoczesnej sprzedaży detalicznej i przetwarzania żywności, zapewniając doskonałą ochronę,przedłużony okres trwałości, i znakomitą prezentację marki.
![]()
| Struktura filmu | 2 warstwy |
|---|---|
| Materiał | PET / CPP lub PET / PE |
| Zakres grubości | 50 - 120 mikronów (wykonalne) |
| Szerokość | Do 1200 mm |
|---|---|
| Wysokość | Do 1200 mm |
| Długość | Do 1200 mm |
Wszystkie rozmiary są dostosowywane na życzenie, aby pasowały do pańskiej oferty.
![]()
Wykonane w certyfikowanych fabrykach, zgodne z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi materiałów kontaktowych z żywnością.