chat now
chat now
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | HUAXING |
| Πιστοποίηση: | SGS, FDA, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Κατεψυγμένη συσκευασία τροφίμων |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 500 κιλά |
| Τιμή: | 1USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 80000000 Τσάντες |
| Υλικά: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Συνιστώμενη δομή: | PET/PE; BOPP/PE |
|---|---|---|---|
| Επίπεδα φιλμ: | 2/3/4Επίπεδα | Πάχος: | 50 micron - 100 micron |
| Τυπικό μέγεθος: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | πλάτος: | 0-1200 χλστ |
| Υψος: | 0-1200 χλστ | Μήκος: | 0-1200 χλστ |
| Χρώμα: | Μέγιστο 12 χρώματα | Τύπος εκτύπωσης: | Εκτύπωση με γκραβούρα |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Τύπος τσάντας: | Κατεψυγμένη συσκευασία τροφίμων |
| Ιδιότητες φραγμού: | Ανθεκτικό στον παγετό, ανθεκτικό στη διάτρηση, κατά της ομίχλης, φουσκωτό, φράγμα οξυγόνου, αντίστασ | Εφαρμογές: | Γλυκά, καραμέλες, μπισκότα, μπισκότα, απορρυπαντικό πλυντηρίου, σαμπουάν, αφρόλουτρο, σάλτσες, σπιτι |
| Συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες | MOQ: | 500 κιλά |
| Κόστος δειγμάτων: | 0-500 USD | Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι | Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
| Θερμοκρασία: | -30 βαθμοί | ||
| Επισημαίνω: | Πολλαπλή στρώση σακούλας συσκευασίας κατεψυγμένων τροφίμων,100 μικρομετρικές συσκευασίες κατεψυγμένων τροφίμων |
||
| Υλικό | Πρωταρχικός ρόλος | Κύριος Οφέλος για το Παγωτό |
|---|---|---|
| ΠΕΤ (πολυεστέρα) | Εξωτερικό δομικό στρώμα | Υψηλή λάμψη για την ελκυστικότητα των ράφων, εξαιρετική δυνατότητα εκτύπωσης, αντοχή σε τρύπες |
| Μεταλλωμένο PET ή BOPP | Τοιχείο φραγμού (φως και οξυγόνο) | Αντανακλά το φως και εμποδίζει το οξυγόνο για να αποτρέψει την οξείδωση και την απώλεια γεύσης |
| PE (πολυαιθυλένιο) | Εσωτερικό στρώμα σφράγισης | Δυνατές σφραγίδες χαμηλής θερμοκρασίας, φραγμός υγρασίας, ευέλικτες όταν είναι παγωμένες |
| ΕΠΟΥ (προαιρετικά) | Ενισχυμένο φραγμό οξυγόνου. | Ειδική προστασία για υψηλής ποιότητας ή λεπτές γεύσεις |
| Δέσμη δέσμης/κόλλησης | Συσκευαστής δεσμών | Διασφαλίζει την ακεραιότητα της λαμαντοποίησης υπό συνθήκες κατάψυξης |
| Δομή | Τυπική κατασκευή. | Καλύτερα για |
|---|---|---|
| 3 στρώματα | ΠΕΤ / Συμμόλυμα / PE | Τυπικό παγωτό, μεγάλης παραγωγής |
| 4 στρώματα | ΠΕΤ / Μεταλλωμένο στρώμα / Τάι / ΠΕ | Παγωτά υψηλής ποιότητας, παγωτά, εξαγωγικά προϊόντα |
| 5 στρώματα | ΠΕΤ / Μεταλλωμένο στρώμα / EVOH / Tie / PE | Παγωτό υψηλής ποιότητας, χειροτεχνικό ή αρωματισμένο |
| Ασύμμετρη | Πιο παχύ εξωτερικό, πιο λεπτό εσωτερικό | Πληροφοριακή προστασία με καλή σκληρότητα |
| Πλεονέκτημα | Γιατί έχει σημασία; |
|---|---|
| Αποτρέπει το σχηματισμό των κρύσταλλων πάγου. | Διατηρεί ομαλή, κρεματώδη υφή εμποδίζοντας τη μετανάστευση υγρασίας |
| Αποκλείει το οξυγόνο και το φως | Διατηρεί ευαίσθητες γεύσεις και χρώματα, αποτρέπει την εξασθένιση των γεύσεων και την εξασθένιση |
| Ελαχιστοποιεί την καύση του ψυγείου | Το υψηλό φράγμα υγρασίας εμποδίζει την αφυδάτωση και την κρυστάλλωση της επιφάνειας |
| Προστατεύει τις ενσωματώσεις | Κρατάει τα τσιπς σοκολάτας, τα φρούτα, τα μπισκότα ξεκάθαρα. |
| Εξαιρετική δυνατότητα εκτύπωσης | Το υψηλής λάμψης PET επιτρέπει ζωντανή γραφική για ισχυρή παρουσία στα ράφια |
| Ελαφρύ και αποδοτικό σε χώρο | Μειώνει το κόστος αποστολής και βελτιστοποιεί το χώρο του ψυγείου |
| Ανθεκτικό σε χαμηλές θερμοκρασίες | Παραμένει εύκαμπτο και ανθεκτικό στα δάκρυα ακόμη και σε θερμοκρασία 25°C |
| Ανεβάζει τη διάρκεια ζωής | Μπορεί να διατηρήσει την ποιότητα για 18-24 μήνες σε κατεψυγμένη αποθήκευση |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικές επιλογές | Συνδυασμοί PET/PE, BOPP/PE |
| Περιοχή πάχους | 50-100 μικρών |
| Αντοχή θερμοκρασίας | ¥40°C έως 50°C |
| Ποσοστό μεταφοράς οξυγόνου (OTR) | < 5 cm3/m2/24h (με μεταλλωμένο φράγμα) |
| Ποσοστό μετάδοσης ατμών υγρασίας (MVTR) | < 5 g/m2/24 h |
| Δυνατότητα σφραγίδας | ≥ 8 N/15 mm σε θερμοκρασία 25°C |
| Συμμόρφωση σε επαφή με τρόφιμα | FDA, ΕΕ και άλλα παγκόσμια πρότυπα για συσκευασίες γαλακτοκομικών προϊόντων |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση με χαρακτικά υψηλής ευκρίνειας, έως 12 χρώματα |