chat now
chat now
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | HUAXING |
| Πιστοποίηση: | SGS, FDA, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Κατεψυγμένη συσκευασία τροφίμων |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 500 κιλά |
| Τιμή: | 1USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 80000000 Τσάντες |
| Υλικά: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Συνιστώμενη δομή: | PET/PE; BOPP/PE |
|---|---|---|---|
| Επίπεδα φιλμ: | 2/3/4Επίπεδα | Πάχος: | 50 micron - 100 micron |
| Τυπικό μέγεθος: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | πλάτος: | 0-1200 χλστ |
| Υψος: | 0-1200 χλστ | Μήκος: | 0-1200 χλστ |
| Χρώμα: | Μέγιστο 12 χρώματα | Τύπος εκτύπωσης: | Εκτύπωση με γκραβούρα |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Τύπος τσάντας: | Κατεψυγμένη συσκευασία τροφίμων |
| Ιδιότητες φραγμού: | Ανθεκτικό στον παγετό, ανθεκτικό στη διάτρηση, κατά της ομίχλης, φουσκωτό, φράγμα οξυγόνου, αντίστασ | Εφαρμογές: | Γλυκά, καραμέλες, μπισκότα, μπισκότα, απορρυπαντικό πλυντηρίου, σαμπουάν, αφρόλουτρο, σάλτσες, σπιτι |
| Συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες | MOQ: | 500 κιλά |
| Κόστος δειγμάτων: | 0-500 USD | Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι | Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
| Θερμοκρασία: | -30 βαθμοί | ||
| Επισημαίνω: | Πολλαπλών στρώσεων συσκευασία κατεψυγμένων τροφίμων,Συσκευασία ψυχρής αλυσίδας με φράγμα οξυγόνου,Συσκευασία Frost-Guard ανθεκτική στη θερμοκρασία |
||
| Ιδιοκτησία | Περιγραφή | Οφέλη |
|---|---|---|
| Ανώτερο φράγμα υγρασίας και ατμών | Τα στρώματα PE υψηλής πυκνότητας παρέχουν εξαιρετική αντοχή στην μετάδοση υγρασίας. | Αποτρέπει την καύση του ψυγείου και το σχηματισμό κρυστάλλων πάγου με ελαχιστοποίηση της απώλειας υγρασίας, διατηρώντας την υφή και το βάρος του προϊόντος. |
| Εξαιρετική ευελιξία σε χαμηλές θερμοκρασίες | Τα ειδικά διαμορφωμένα PE σφραγιστικά παραμένουν ευέλικτα και ανθεκτικά σε κρούσεις σε θερμοκρασίες κατάψυξης. | Εξάλειψη των ρωγμών και της εύθραυσης κατά τη μεταφορά, τον χειρισμό και την αποθήκευση. |
| Ενισχυμένο φραγμό οξυγόνου | Τα στρώματα PET και BOPP προσφέρουν μέτρια αλλά αποτελεσματική προστασία από το φράγμα οξυγόνου. | Μειώνει την οξείδωση, βοηθώντας στη διατήρηση του χρώματος, της γεύσης και της θρεπτικής αξίας κατά τη διάρκεια της παρατεταμένης κατάψυξης. |
| Η ακεραιότητα των ανθεκτικών στον παγετό σφραγίδων | Τα προηγμένα στρώματα θερμικής σφράγισης έχουν σχεδιαστεί για να διατηρούν την αντοχή των δεσμών σε περιβάλλοντα κατάψυξης. | Προλαμβάνει την αποτυχία της σφραγίδας και την ρήξη της συσκευασίας, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια και την υγιεινή του προϊόντος. |
| Ανθεκτικότητα στο λίπος και το λάδι | Τα εξωτερικά στρώματα BOPP και PET είναι ανθεκτικά στα έλαια και τα λιπαρά που συνήθως βρίσκονται στα κατεψυγμένα τρόφιμα. | Διατηρεί την εμφάνιση της συσκευασίας, αποτρέπει τη χρωστική και υποστηρίζει σαφή σήμανση και επισήμανση. |
| Ειδικότητα | Πλεονέκτημα |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα σε ακραίες θερμοκρασίες | Διατηρεί δομική ακεραιότητα από -40 °C έως 120 °C. Αντιστέκεται στην ρωγμή, την εύθραυστη φύση και την αποτυχία της σφραγίδας ακόμη και υπό συνθήκες κατάψυξης. |
| Διαφανής ορατότητα του προϊόντος | Εξαιρετική οπτική καθαρότητα για ελκυστική παρουσίαση του προϊόντος. |
| Υπερισσότερη Μηχανική Δυνατότητα | Εξαιρετική αντοχή σε τρύπες και σχισμές, ιδανική για αιχμηρά ή ακανόνιστα κατεψυγμένα αντικείμενα. |
| Προηγμένες Ικανότητες Τύπου | Η εκτύπωση με βαφή υψηλής ευκρίνειας υποστηρίζει έως και 12 χρώματα με εξαιρετική προσκόλληση μελάνης χαμηλής θερμοκρασίας, εξασφαλίζοντας ζωντανή επωνυμία σε όλες τις συνθήκες. |
| Προσαρμόσιμη κατασκευή | Διατίθεται σε διαμορφώσεις 2-, 3- ή 4-στρωμάτων. εύρος πάχους: 50×100 μm. Προσαρμοσμένα πλάτη έως 1200 mm για να ταιριάζουν με αυτοματοποιημένες γραμμές συσκευασίας. |
| Ασφάλεια των τροφίμων και συμμόρφωση | Κατασκευάζεται σε εγκαταστάσεις που συμμορφώνονται με τις απαιτήσεις του FDA με υλικά τροφίμων. |
| Διαθέσιμες βιώσιμες επιλογές | Οι παραλλαγές ανακυκλώσιμων υλικών και τα σχέδια μειωμένου πάχους συμβάλλουν στη μείωση της περιβαλλοντικής επίπτωσης χωρίς να διακυβεύεται η απόδοση. |
| Υλικές επιλογές | Συνδυασμοί PET/PE, BOPP/PE |
| Δομή ταινίας | 2/3/4 Διαθέσιμα στρώματα |
| Περιοχή πάχους | 50-100 μικρών |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως 120°C |
| Διάμετρο | Μέχρι 1200 mm (προσαρμόσιμο) |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση με χαρακτικά υψηλής ευκρίνειας, έως 12 χρώματα, εξαιρετική προσκόλληση σε χαμηλές θερμοκρασίες |
| Τελειώστε επιλογές | Υψηλής λάμψης / αντιμίχλης ματ |
| Δυνατότητα σφραγίδας | ≥ 8 N/15 mm σε θερμοκρασία -18°C |
| Ποσοστό μετάδοσης ατμών υγρασίας (MVTR) | < 5 g/m2/ημέρα σε 38°C, 90% RH |
| Ποσοστό μεταφοράς οξυγόνου (OTR) | < 100 cm3/m2/ημέρα σε θερμοκρασία 23°C, 0% RH |
| Προσαρμογή | Πλήρως προσαρμόσιμα μεγέθη και εκτύπωση |