| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | HUAXING |
| Πιστοποίηση: | SGS, FDA, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Σακούλα ψητού κοτόπουλου |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 500 κιλά |
| Τιμή: | 1USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 80000000 Τσάντες |
| Υλικά: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Συνιστώμενη δομή: | PET/CPP; PET/PE |
|---|---|---|---|
| Επίπεδα φιλμ: | 2/3/4Επίπεδα | Πάχος: | 50 micron - 150 micron |
| Τυπικό μέγεθος: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | πλάτος: | 0-1200 χλστ |
| Υψος: | 0-1200 χλστ | Μήκος: | 0-1200 χλστ |
| Χρώμα: | Μέγιστο 12 χρώματα | Τύπος εκτύπωσης: | Εκτύπωση με γκραβούρα |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Τύπος τσάντας: | Θήκη αντιστάθμισης |
| Ιδιότητες φραγμού: | Ανθεκτικό στον παγετό, ανθεκτικό στη διάτρηση, κατά της ομίχλης, φουσκωτό, φράγμα οξυγόνου, αντίστασ | Εφαρμογές: | Προϊόντα κρέατος, Έτοιμα προς κατανάλωση γεύματα, Ξηροί καρποί, Ξηροί καρποί, Σούπες |
| Συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες | MOQ: | 500 κιλά |
| Κόστος δειγμάτων: | 0-500 USD | Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι | Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
| Επισημαίνω: | 120 μm σάκος συσκευασίας ψημένου κοτόπουλου,Κατεψυγμένο κοτόπουλο συσκευασία σάκος τροφίμων εξατομικευμένο,Τύπος συσκευασίας ψημένου κοτόπουλου ανθεκτικός σε τρύπες |
||
Η premium τσάντα ψημένου κοτόπουλου μας έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στις αυστηρές απαιτήσεις της συσκευασίας ζεστών, χυμητών και γευστικών ψημένων κοτόπουλων.Αυτή η τσάντα συνδυάζει προηγμένη επιστήμη υλικών με υψηλής ποιότητας εκτύπωση για να προσφέρει μια εξαιρετική λύση που προστατεύει το προϊόν σας και ενισχύει το εμπορικό σας σήμα στο σημείο πώλησης.
![]()
2 στρώματα
PET / CPP ή PET / PE
50 - 120 μm (προσαρμόζεται ανάλογα με τις απαιτήσεις)
| Διάμετρο | Μέχρι 1200 mm |
|---|---|
| Υψόμετρο | Μέχρι 1200 mm |
| Διάρκεια | Μέχρι 1200 mm |
Όλα τα μεγέθη προσαρμοσμένα κατόπιν αιτήματος για να ταιριάζουν στην σειρά προϊόντων σας.
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να συζητήσετε τις ανάγκες σας για προσαρμοσμένη συσκευασία και να ζητήσετε δείγματα!