chat now
chat now
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | verpakking met een hoge barrière |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | 5-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 80000000 Zakken |
| Materialen: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Aanbevolen structuur: | Hoge barrièrefilm EVOH-film, PA (nylon) film, CPP/PE-film |
|---|---|---|---|
| Filmlagen: | 2/3/4 lagen | Dikte: | 50 micron - 200 micron |
| Standaard maat: | Op verzoek aangepast | breedte: | 0-1200 mm |
| Hoogte: | 0-1200 mm | Lengte: | 0-1200 mm |
| Kleur: | Maximaal 12 kleuren | Afdruktype: | 600 kg |
| Afdrukken: | Op verzoek aangepast | Zaktype: | verpakking met een hoge barrière |
| Barrière-eigenschappen: | Vorstbestendig, lekbestendig, anticondens, opblaasbaar, zuurstofbarrière, temperatuurbestendigheid, | Toepassingen: | Snoep, snoep, koekjes, koekjes, wasmiddel, shampoo, douchegel, sauzen, huishoudelijke en persoonlijk |
| Verpakking: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets | MOQ: | 500 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Productietijd: | 10-20 dagen |
| Levering vermogen: | 1000 ton | Productielijnen: | 5 productielijnen |
| Markeren: | FDA-conforme voedselverpakkingen met een hoge barrière,Meerdere lagen voedselverpakkingen met een hoge barrière,Verpakkingen voor levensmiddelen met een barrière in de laag nylon |
||
| Bouw: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kern samenstelling: | EVOH + PA Nylon + CPP/PE |
| Belangrijkste prestaties: | Ultra-lage zuurstoftransmissie (OTR), hoge doorboordingsbestendigheid, uitstekende afdichting |
| Naleving: | FDA-compliant voor direct contact met voedsel. |
| Barrièrematerialen | EVOH-film, PA (nylon) -film, CPP/PE-film |
|---|---|
| Filmstructuur | 2/3/4 Beschikbare lagen |
| Diktebereik | 60-120 micron |
| Maximale afmetingen | 1200 mm (W) * 1200 mm (H) * 1200 mm (L) |
| Drukwerk | High-definition drukwerk |
| Kleurcapaciteit | Maximaal 12 kleuren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend |
| Aanpassing | Volledig op aanvraag aanpasbaar |