| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Plastic verbindingenzak |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | 5-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 80000000 Zakken |
| Materialen: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Aanbevolen structuur: | HUISDIER,AL,PA,PE |
|---|---|---|---|
| Filmlagen: | 2/3/4 lagen | Dikte: | 50 micron - 150 micron |
| Standaard maat: | Op verzoek aangepast | breedte: | 0-1200 mm |
| Hoogte: | 0-1200 mm | Lengte: | 0-1200 mm |
| Kleur: | Maximaal 12 kleuren | Afdruktype: | 600 kg |
| Afdrukken: | Op verzoek aangepast | Zaktype: | Plastic verbindingenzak |
| Barrière-eigenschappen: | Vorstbestendig, lekbestendig, anticondens, opblaasbaar, zuurstofbarrière, temperatuurbestendigheid, | Toepassingen: | Kunststofverbindingen, chemicaliën, waspoeder |
| Verpakking: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets | MOQ: | 500 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Productietijd: | 10-20 dagen |
| Levering vermogen: | 1000 ton | Productielijnen: | 5 productielijnen |
| Markeren: | Plastic Compounds Big Size Bag PET AL PA PE La,PE-gelamineerde 4-laagse barrièrezak,4 laag plastic verbindingen zak |
||
PET/AL/PA/PE gelamineerde structuur creëert een ondoordringbaar schild tegen vocht, zuurstof, licht en fysieke stress
Het gaat om een nieuwe manier vanExtra-grote 4-laagse barrièrezakis een zware verpakkingsvesting, speciaal ontworpen om uw meest veeleisende, omvangrijke en gevoelige inhoud te beschermen tegen afbraak, besmetting en schade.
Dit is niet zomaar een zak, het is een hoogwaardig afsluitingssysteem.PET/AL/PA/PE gelamineerde structuurcreëert een ondoordringbaar schild tegen vocht, zuurstof, licht en fysieke stress.
| Bouw | Multilayer co-extrusielaminaat (PET / Aluminium / Nylon / PE) |
| Eigenschappen | Vochtdicht, luchtdicht, lichtdicht, pronk- en scheurbestendig |
| Format | Extra-grote zakken met een gusset of een plat zakje, op maat gemaakte afmetingen en drukwerk beschikbaar. |
| Afsluiting | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Als u een specifieke afmeting of aangepaste barrière-eigenschappen nodig heeft, kan ons engineeringteam een oplossing op maat maken voor uw exacte materiële compatibiliteit en beschermingseisen.
Vraag naar onze recyclingprogramma's en materiaaloptimalisatiestrategieën om te voldoen aan uw bedrijfsdoelstellingen op het gebied van duurzaamheid.
| Minimale bestelhoeveelheid | 500 kg |
| Monsters | Beschikbaar ($ 0 - $ 500 USD) |
| Vergoeding voor drukplaten | $70 - $150 USD (eenmalige vergoeding voor aangepaste ontwerpen) |
| Verpakking | In kartonnen verpakkingen en op pallets voor internationaal vervoer |