| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Koffie vloeibare zak |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | 5-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 80000000 Zakken |
| Materialen: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Aanbevolen structuur: | PET/AL/PE; PET/AL/PA/PE |
|---|---|---|---|
| Filmlagen: | 2/3/4 lagen | Dikte: | 50 micron - 150 micron |
| Standaard maat: | Op verzoek aangepast | breedte: | 0-1200 mm |
| Hoogte: | 0-1200 mm | Lengte: | 0-1200 mm |
| Kleur: | Maximaal 12 kleuren | Afdruktype: | 600 kg |
| Afdrukken: | Op verzoek aangepast | Zaktype: | Koffie vloeibare zak |
| Barrière-eigenschappen: | Vorstbestendig, lekbestendig, anticondens, opblaasbaar, zuurstofbarrière, temperatuurbestendigheid, | Toepassingen: | Kunststofverbindingen, chemicaliën, waspoeder |
| Verpakking: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets | MOQ: | 500 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Productietijd: | 10-20 dagen |
| Levering vermogen: | 1000 ton | Productielijnen: | 5 productielijnen |
| Markeren: | Zuurstofbarrière opstaande koffiezak,Vloeibare verpakkingsdoos met meervoudig gelamineerde folie |
||
| Structuur | PET // gemetalliseerd PET of EVOH // Nylon (BOPA) // LDPE |
|---|---|
| Totaal dikte | ~80-110 micron (afhankelijk van grootte/volume) |
| OTR (Oxygen Transmission Rate) | < 1,0 cc/m2/24h (met gemetalliseerd PET) of < 2,0 cc/m2/24h (met EVOH) |
| WVTR (waterdamptransmissie) | < 1,0 g/m2/24 uur |
| Lichtbarrière | > 99,9% (metalliseerd) of > 99,5% (Opac EVOH/wit) |
| Certificeringen | Voldoet aan FDA, EU en andere wereldwijde voorschriften voor contact met voedsel |
| Minimale bestelhoeveelheid | 500 kg |
|---|---|
| Monsters | Beschikbaar ($ 0 - $ 500 USD) |
| Vergoeding voor drukplaten | $70 - $150 USD (eenmalige vergoeding) |
| Verpakking | In kartonnen verpakkingen en op pallets voor internationaal vervoer |